Auto

1 190 Kč
Skladem - odesíláme do týdne (>5 ks)

Natáhni, pusť a vydej se na cestu kolem světa! Projeď svým pokojíčkem, objeď stromy na zahradě, vyhraj automobilový závod na vaší ulici. Užij si prostě hromadu zábavy a sleduj, jak se točí kola, šlape volnoběžka a funguje mechanická převodovka s ozubenými kolečky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AUTO Z BUKOVÉHO DŘEVA

Dřevo na výrobu autíčka pochází z českých lesů s FSC certifikátem. Vyrábíme jej přímo v České republice zcela unikátním způsobem, udržitelně a v domáckém prostředí. Díky ruční kompletaci dílů a průběžné kontrole ti můžeme zaručit, že vždy dostaneš dokonale zpracovanou hračku.

 

Auto-Simon_2 web

 

JEZDÍ ZA NAŠI PLANETU

Tohle auto jezdí za naši planetu! Dřevo i další materiály použité k jeho výrobě pocházejí pouze z České republiky. Na srdci nám leží každičký dílek, který projde našima rukama. Pečlivě si vybíráme všechny naše dodavatele a snažíme se minimalizovat naši ekologickou stopu. Vyhýbáme se materiálům, které mají krátkou životnost a jen zahlcují naši planetu.

1auto web

PŘEDNOSTI AUTA

Náš závoďák se na cestu vydává vybaven těmi nejlepšími díly. Stabilní dubová kola projedou hory doly a udrží autíčko na trase za každých podmínek. Navíc nemusíš přemýšlet, co se to asi děje pod kapotou. Celou unikátní mechaniku jsme ti bez okolků přiznali. Tak zkoumej a uč se!

 

3auto web

 

4auto web

 

PODÍVEJ, JAK JEZDÍ!

 

HLAVNÍ PARAMETRY

  • auto je vyrobeno v České republice,
  • je určeno pro děti od 3 let (hračka splňuje EU normy bezpečnosti hraček),
  • má rozměry 150 mm x 100 mm x 50 mm,
  • k jeho výrobě jsme použili bukové dřevo z lesů s FSC certifikátem, dubové dřevo z lesů s FSC certifikátem, modelářskou gumu, nerezové díly a volnoběžný mechanismus z recyklovaného materiálu,
  • váží jen 120 gramů a
  • je dárkově zabaleno do recyklovatelných materiálů.

 

Bez autíčka se neobejde snad žádný kluk. To mi bylo jasné už od začátku. Nebylo tedy nejspíše žádným překvapením, jako klučičí hračku jsme se rozhodli připravit. Při návrhu autíčka jsem vycházel ze svých dětských zkušeností. Vždycky mě zajímalo, jak co funguje. Chtěl jsem si všechno zkusit sám a osahat. Tohle auto splňuje všechno, co jsem si jako dítě přál. Věřím, že přiznaná mechanika zaujme každého malého technika!

Štěpán Malý

 

ekologická přístup

EKOLOGIE

Pro nás číslo jedna.
Celý výrobní proces je založen na maximálním využití obnovitelných a recyklovatelných materiálů.
Během výroby nevznikají žádné škodlivé látky, nulová uhlíková stopa je toho důkazem.
Až naše hračky jednou doslouží, ani ony planetě neuškodí. Veškeré jejich díly mohou být jednoduše recyklované, dřevo můžeme bez problému navrátit zpátky tam, odkud přišlo.
Naše chování je CO2 neutrální a dlouhodobě udržitelné. Dřevo je budoucnost a my v ZOE8 to víme.
Ruční kopletace

VÝROBA

Veškeré naše hračky vyrábíme v České republice. Výroba mimo ČR nám nedává smysl. Proč vyrábět jinde, když všechno, co potřebujeme, máme tady? 
Vlastní výrobní technologie umožňují šetrnou výrobu v domácím prostředí. Můžeme tak nabídnout práci i rodičům, kteří z různých důvodů nemají možnost zapojit se do běžných provozů.
Dlouhodobá udržitelnost

BEZPEČNOST

Každý náš krok je promyšlený. Neděláme nic napůl. Hračky jsou testované našimi dětmi, nejpřísnějšími kritiky. 
Normou o bezpečnosti hraček ČSN EN 71 si vše jen potvrdíme.

 

 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz