Často kladené dotazy

Česká značka ZOE8 vyrábí ekologické dřevěné hračky s nulovou uhlíkovou stopou. Je charakteristická unikátním způsobem výroby v domácím prostředí. Hračky jsou vyráběné v České republice z kvalitních lokálních materiálů.

Hračky ZOE8 jsou vyráběné z udržitelných, recyklovatelných materiálů. V případě poničení hraček lze poškozené díly jednoduše vyměnit a nahradit novými. Dřevěné hračky ZOE8 jen tak v koši neskončí.

Dřevěná Zoe je světově unikátní panenkou. Je vyrobena z masivního bukového dřeva. Má pohyblivé klouby, umí sedět i stát. Obličej má vygravírovaný, v očích má vsazené české broušené kameny. Vlasy z organické bavlny jsou připevněné suchým zipem a je možné je kdykoliv vyměnit za jiné.

V případě potřeby je možné hračky očistit vlhkým hadříkem (nepoužívat mýdlo, rozpouštědla, jiné chemické přípravky). V případě zhrubnutí je možné povrch lehce přeleštit jemným smirkovým papírem.

Vlajkovým produktem ZOE8 je dřevěná panenka Zoe s broušenými kameny v očích, které sekundují unikátní hračky s přiznanou mechanikou (auto, ponorka). Nabídku hraček pravidelně rozšiřujeme dalšími originálními kusy (kufr, lodička, jednorožec atd.)

Naše produkty jsou navržené a vyrobené tak, aby bylo možné jejich díly v případě poškození nahradit. Kontaktujte nás se svým požadavkem na love@zoe8.eu a společně vymyslíme nejlepší řešení.

vyloha

Boutique ZOE8

Zastavte se za námi v Praze a poznejte náš dřevěný svět.